Eigenaar Grardie Akkerhuis spreekt over een 'tsunami van mensen' nu de belangrijkste looproute van het Centraal Station is verlegd en direct langs Lebkov voert.
Het betekent alle hens aan dek voor vestigingsmanager Coen van Sprang. Hij voerde de afgelopen weken vele sollicitatiegespreken om de verwachte omzetgroei op te kunnen vangen. Het team is nu twee keer groot als voorheen. De groei is echter nog groter dan voorzien. De zondag laat nu een beeld zie dat voorheen bij een goede doordeweekse dag paste.
Om de vraag naar koffie en met name latte's aan te kunnen, worden de Vibiemme's vervangen door La Marzocco Linea's en zullen Mahlkönig Vario molens worden geplaatst. De La Marzocco's worden door ESW geheel aangepast aan de wensen van Lebkov. De hoogte wordt vergroot om de hoge bekers te kunnen plaatsen en een uitloop van een Quooker zal in de Linea's worden geïntegreerd. (zie tweede video)
Heel toevallig besteedde De Telegraaf in een artikel over Rotterdam ook aandacht aan "Lepkov" als hot spot van de Rotterdam. De tip is vrijwel zeker afkomstig van de geciteerde Ted Langenbach, een vaste gast van Lebkov.
VIDEO
VIDEO Custom built la Marzocco Linea - ESW Special Projects